השכרת מתנפחים לחנוכה

השכרת מתנפחים לחנוכה

חג החנוכה הוא חג האהוב על ילדים במיוחד – בחג זה נוהגים הילדים לשחק בסביבונים, אוכלים הם סופגניות ולביבות, אך בין הדברים האהובים על ילדים הוא להוציא מרץ תוך קפיצה על מתנפחים. לא פעם ולא פעמיים מצאנו את עצמנו בפסטיבלים של חנוכה עם מגוון רחב של מתנפחים, אשר עליהם קופצים ילדים בשמחה ובמרץ בזמן שההורים, במקום להיות עסוקים עם הילדים, יכולים לפנות את זמנם לשיחה עם החברים. בין המתנפחים להשכרה: מתנפח בית החללית, מתנפח קשת בענן, מתנפח בית המשחקים, מתנפח בוב ספוג, מתנפח ג'ונגל ועוד.

כללים לבחירת מתנפחים

קיימים מספר קריטריונים חשובים לפני ביצוע השכרת המתנפחים. יש לבדוק את מספר הילדים המשתתפים באירוע. גודל המתנפחים משתנה מאחד לשני ויכול להכיל החל משלושה ילדים עד ל15-20 ילדים לכל מתקן. לפיכך, יש להפעיל שיקול דעת ולבחור את המתנפח הרצוי על פי כמות הילדים. שנית, רצוי ואף מומלץ למדוד את השטח בו אתם מתכוונים לקיים את האירוע, שמא גודל המתנפחים לא יעלה על השטח אשר הקצתם לקיום האירוע.

כללי בטיחות

בתהליך השכרת המתנפחים, כללי הבטיחות הנם דבר הכרחי לשמירה על בריאותם של ילדיכם. לכן, כאשר מצאתם חברה ממנה אתם מעוניינים לשכור את המתנפחים, יש לוודא כי יש לה את הביטוח המתאים. בנוסף, אין לעלות על מתקן הניפוח עד לסיום ניפוחו. יש להימנע מלעלות על המתקן עם נעליים, ובייחוד עם חפצים וצעצועים, שכן אלו יכולים לפגוע בילד אחר.

אטרקציות והפעלות לילדים בחג החנוכה

מלבד המתנפחים, הסופגניות והלביבות, וכן הענקת דמי חנוכה ומתנות חג מיוחדות לילדים קיימת גם האפשרות לפנק את הילדים עם מבחר אטרקציות והפעלות ייחודיות המתקיימות בחג ברחבי הארץ:

קרבות החשמונאים: חנוכה במתחם פארק היורה – בחג החנוכה, מתחם פארק היורה פותח זירת קרבות חץ וקשת, במהלכה המשתתפים יצוידו בקשתות מקצועיות, מסכות מגן וחיצים עם ראש ספוג. במהלך הקרב, על המתמודדים להפיל את חומת הקבוצה היריבה. בנוסף לכך, ישנו מתחם אשר מאפשר לכם לצוד דינוזאורים בתלת מימד.

מופע אלומיני במוזיאון ישראל – מופע ייחודי לכל המשפחה המספק חוויה מלאת קסם בעזרת תנועה, תיאטרון ויזואלי והומור. במופע זה ניתן לראות כיצד אביזרי אלומיניום דוממים קמים לתחייה באמצעות מחול ומוסיקה והופכים לדמויות משעשעות ומרהיבות

כניסה חינם לילדים במוזיאון מגדל דוד – במיוחד לחג החנוכה, מוזיאון דוד פותח את שעריו בפני הילדים ומזמין אתכם לקחת חלק בפעילויות מגוונות ומרתקות, אשר ביניהם נכללים סיורים יומיים בעקבות גיבורי מצודת דוד ופעילויות לילדים עם צרכים מיוחדים.

חגיגות חנוכה 2016 בבוסתן שושן – בוסתן השושן, אשר נמצא במושב מצליח, עורך לכבוד חג החנוכה שלל פעילויות, אשר ביניהם ניתן ליהנות מסיור מודרך בין עצי הבוסתן ואכילת פירות העצים, פעילויות יצירה בעזרת חימר וחומרי טבע, הכנת פיתות בטאבון ועוד.